Znajdź to, czego potrzebujesz

Znajdź to, czego potrzebujesz

O nas

Jak to robimy?

Poprzez dobrze skonstruowany formularz zgłoszeniowy, który jest gwarancją na znalezienie Niani, o której marzycie i Pracy na którą czekacie ! Z nami nie ma rozczarowań!

MyNanny to przyjazny i intuicyjny Portal. To spokojne, niespieszne miejsce, w którym przy kawie i ciastku Nianie znajdują Pracę, a Rodzice znajdują idealną Nianię dla swojego Dziecka.

To odnajdywanie siebie nawzajem nigdy nie było prostsze – zależało nam, by Nianie i Rodzice mieszkający w okolicy mogli się o sobie dowiedzieć i rozpocząć współpracę. I dlatego w naszym Portalu jest interaktywna mapa, która jest zachętą do nawiązania kontaktu.

MyNanny to miejsce bezpieczne, w którym szanujemy się nawzajem. W MyNanny dbamy o rozwój Dzieci, Niań i Rodziców poprzez szerzenie wiedzy około dziecięcej, organizację szkoleń, kursów, webinarów i podcastów.

Bliskie są nam nurty rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy, wychowania bez kar i nagród, Pedagogika Marii Montessori i Pedagogika Jespera Juula oraz metoda Reggio Emilia – znajdziesz wśród naszych Niań takie, które także podzielają takie podejście.

Jeśli Twoje dziecko to żywe srebro, odkrywca, poszukiwacz skarbów czy młody kucharz – są wśród naszych Niań także i takie które będą rozwijać tę pasję Twojego dziecka i zagwarantują Twojemu dziecku niezapomniane przeżycia!

Poszukiwania Niani można prowadzić samodzielnie – niespiesznie. Dla Rodzin bardziej wymagających pełnimy rolę Agencji i oferujemy pakiet VIP, w którym to my zajmiemy się rekrutacją Idealnej Niani. Jest jednakże jeden warunek – szukamy tylko dobrych Niań dla naszych Rodzin, a także dobrych Rodzin dla naszych Niań. Naszą wizją i misją jest wzajemny szacunek.

Dokładamy wszelkich starań, by zarówno Nianie, jak i Rodziny nastawione były na dialog, zrozumienie i harmonię.Wierzymy, że w takich warunkach nasze dzieci będą się czuły najlepiej. Portal MyNanny powstał z miłości do dzieci. Założony przez dwie mamy, które bardzo dobrze zdają sobie sprawę, że Idealnie dobrana Niania dla Waszych Dzieci to Wielki Skarb. Oddajemy w Wasze ręce MyNanny – od Mam dla Mam. W trosce o Dzieci. Z myślą o Rodzicach. W poszanowaniu pracy Niań.

Sana i Ania
Zespół MyNanny

Wiadomości