Znajdź to, czego potrzebujesz

Znajdź to, czego potrzebujesz

  /     /   Weronika J.   /  
Ostatnio aktywna 02-08-2022

Jestem absolwentką szkoły policealnej GoWork w Warszawie na kierunku Technik Usług Kosmetycznych ( szkołe ukończyłam w czerwcu 2022) oraz jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego im. St. Liebharta w Lublinie na Kierunkach Technik Terapeuta Zajęciowy i Technik Masażysta ( Jest to policealna szkoła dwuletnia tryb dzienny), posiadam związku z tymi kierunkami dyplomy ukończenia szkół i egzaminów teoretycznych jak i praktycznych oraz dyplomy ukończenia różnych kursów tj. Kurs masażu sportowego, kurs masażu kosmetycznego, Kurs podstawy języka angielskiego zawodowego, Kurs Asertywność jako metoda budowania poprawnych relacji interpersonalnych, kurs opiekuna kolonijnego. Szkoły te ukończyłam jako najlepsza absolwentka w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych, Technik Masażysta i Technik Terapeuta Zajęciowy.

Jestem osobą empatyczną posiadającą cechy asertywne, są to cechy wymagane w pracy z ludźmi.

Jestem również osobą szybko nawiązującą kontakt z ludźmi, lubiącą pomagać ludziom i szybko uczącą się nowych rzeczy, ambitną.

Jako osoba uśmiechnięta i o wysokiej kulturze osobistej szybko zdobywam zaufanie ludzi. Jestem osobą radosną, pełną pozytywnej energii i zaangażowaną w 100% w pracę, którą mi się powierza.

Lubię uczyć się nowych rzeczy, zdobywać wiedzę, którą potem mogę dobrze wykorzystać zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym- wiedza z zakresu rozwoju osobistego, biznesu, motywacji, medytacji. Posiadam zapał połączony z wytrwałością w dążeniu do wyznaczonych sobie celów, kocham sport ( zapalona fanka piłki nożnej i żużlu) i aktywność fizyczną oraz nature i wycieczki. Należę do osób, które lubią próbować nowych rzeczy ( Jednym z moich mott jest: ‘ Życie jest tylko jedno trzeba je jak najlepiej wykorzystać , by mieć co wspominać’ oraz ‘ Traktuj innych tak jak sama chciałabyś być traktowana’) tj. Lot paralotnią, Gra w golfa, Strzelnictwo, Paintball, Gotardy itp. Jestem osobą, która nie lubi nudy zaróno w życiu prywatnym jak i zawodowym dlatego ciągle się ucze, słucham wykładów, czytam książki, próbuje nowych rzeczy.

Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć praktycznych w szkołach których się uczyłam, prowadzeniu eventów, przetargów, zajęć grupowych, nauczaniu wczesno-szkolnym oraz opieki od maluszków po osoby geriatryczne.

Od 2017 roku do 2022 opiekowałam się dziećmi od maluszków po starszaki.

Weronika J.
33 lat
Lokalizacja
Warszawa , Mokotów
Zatrudnienie
Pełny etat
Doświadczenie
3 - 5 lat
Stawka
25 zł i więcej
Odznaczenia
Kurs Pierwszej Pomocy
+48 pokaż numer
Napisz do mnie
Z myNanny od 02-08-2022
Ilość dzieci do opieki 1

Poznajmy się bliżej

Doświadczenie pracy z...

Niemowlę
Małe dziecko
Przedszkolak
Wiek szkolny
Nastolatek
Bliźniaki
Senior
Osoba niepełnosprawna

Kursy i Szkolenia

Miejsce pracy

Ciekawe aktywności z dzieckiem

Dodatkowe świadczenia

Znajomość języków

Opieka zgodna z nurtami

Dodatkowe

Referencje

TAK

Edukacja

Średnie

kierunek

Technik Usług Kosmetycznych, Technik Masażysta, Terapeuta Zajęciowy

Płeć

Kobieta

Dodatkowe kursy

Kursy asertywności, kurs opiekuna kolonijnego. Praca w agencji Niań

Dostępność

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano
Po południu
Wieczorem
W nocy
Wiadomości