Znajdź to, czego potrzebujesz

Znajdź to, czego potrzebujesz

  /     /   Sara M.   /  
Ostatnio aktywna 11-04-2022

Cześć,

mam 22 lata i za sobą już kilka miesięcy opieki nad dziećmi powyżej 3 lat. Pracowałam w agencji - dorywcza praca oraz na pełen etat w daycare w jednej z firm. 

Zależy mi na tym żeby dziecko miało swobodę w wyrażaniu swoich uczuć, a ja pomogę mu zrozumieć czego one dotyczą, dodam pewności że te każde z tych uczuć jest dobre. Nie boję się uczuć takich jak gniew, strach, smutek czy zawstydzenie - potrafię odpowiednio się zachować i zatroszczyć się o uczucia Państwa dziecka. Jestem bardzo empatyczną osobą co w pracy z dziećmi jest bardzo dużym plusem.

Jestem w trakcie rozwijania swojego największego hobby - chciałabym kiedyś zostać grafikiem i bardzo możliwe, że "zarażę" dziecko pasją do rysowania, malowania i innych prac plastycznych.

Mam też dłuuuugie doświadczenie z muzyką - chodziłam do szkoły muzycznej gdzie 6 lat grałam na skrzypcach oraz 4 lata na pianinie. Przeprowadzałam już pierwsze lekcje gry na kayboardzie. Potrafię w zabawny i szybki sposób nauczyć dziecko prostych melodii (do tego przydałoby się kilka ulubionych naklejek na klawisze ;) ).

Aktualnie jestem w trakcie przeprowadzki do Ząbek i będę dostępna dopiero po świętach (dokładniejsza data bliżej świąt). Po przeprowadzce będę zainteresowana pracą w Ząbkach, w Warszawie: Zacisze-Wilno, Targówek, Bródno i ewentualnie Praga.

Zapraszam do kontaktu!

Sara M.
23 lat
Lokalizacja
Warszawa , Śródmieście
Zatrudnienie
Pół etatu,
Dorywczo
Doświadczenie
Mniej niż rok
Stawka
15 - 25 zł
+48 pokaż numer
Napisz do mnie
Z myNanny od 11-04-2022
Ilość dzieci do opieki 1

Poznajmy się bliżej

Doświadczenie pracy z...

Niemowlę
Małe dziecko
Przedszkolak
Wiek szkolny
Nastolatek
Bliźniaki
Senior
Osoba niepełnosprawna

Kursy i Szkolenia

Miejsce pracy

Ciekawe aktywności z dzieckiem

Dodatkowe świadczenia

Znajomość języków

Opieka zgodna z nurtami

Dodatkowe

Referencje

TAK

Edukacja

kierunek

Płeć

Kobieta

Dostępność

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano
Po południu
Wieczorem
W nocy
Wiadomości