Znajdź to, czego potrzebujesz

Znajdź to, czego potrzebujesz

  /     /   Olimpia K.   /  
Ostatnio aktywna 25-08-2021

Witam bardzo serdecznie.

Nazywam się Olimpia, mam 23 lata i jestem absolwentką kierunku pedagogika opiekuńcza z terapią. Jestem aktualnie w trakcie kończenia studiów magisterskich na kierunku pedagogika specjalna. 

Zajmowałam się dziećmi w wieku od siedmiu miesięcy do trzynastu lat. Największe doświadczenie zdobyłam podczas pracy w żłobku, w którym pracowałam dwa lata. Prowadziłam tam grupę starszaczków. Praca w żłobku pozwoliła mi na prowadzenie wielu ciekawych zajęć międzyinnymi: ruchowych, języcznych, sensorycznych, plastycznych, muzycznych oraz ogólnie edukacyjnych. Dodatkowo odbywałam praktyki w świetlicy szkolnej, świetlicy środowiskowej i internacie, gdzie nauczyłam się jak ważne jest indywidualne podejście do każdego dziecka oraz podzielność uwagi. Odbyłam również staż w Fundacji "Przystanek Rodzina" gdzie zajmowałam się dziećmi, również tymi zaburzonymi.

Jestem kreatywną i energiczną osobą, któta uwielbia dzieciaki. Do każdego malca podchodzę INBDYWIDUALNIE. Lubię spędzać czas z dziećmi AKTYWNIE i TWÓRCZO, a Wrocław jest miastem, które temu jak najbardziej sprzyja. Nie lubię bezproduktywnego czasu spędzonego z dziećmi, są one w takim wieku, że należy je ROZWIJAĆ na każdym polu, jak tylko się da. Gwarantuję, że czas spędzony ze mną będzie czasem owocnym dla dziecka. Posiadam galerię praca, które wykonywałam z podopiecznymi oraz referencje. Co mogę przedstawić przy spotkaniu. Nie pracuję konkretnym nurtem czy metodą, a łącze wiele ich w jedno. Działam zgodnie ze swoim oryginalnym podejściem pedagogicznym, i mogę zapewnić, że dzieci oraz rodzice to doceniają i chwalą sobie naszą współpracę. 

W niedalekiej przyszłości pragnę prowadzić opiekę dzienną u mnie w domu, dlatego też do dłuższej współpracy szukam rodziców, którzy będą skłonni oddać w moje ręcę malucha również w tej formie opieki :) 

Pozdrawiam cieplutko :)

Olimpia K.
23 lat
Lokalizacja
Wrocław , Fabryczna
Zatrudnienie
Pełny etat,
Pół etatu,
Dorywczo,
Na noc,
Nanny Sharing
Doświadczenie
3 - 5 lat
Stawka
15 - 25 zł
Odznaczenia
Kurs Pierwszej Pomocy
+48 pokaż numer
Napisz do mnie
Z myNanny od 25-08-2021
Ilość dzieci do opieki 2 lub więcej

Poznajmy się bliżej

Doświadczenie pracy z...

Niemowlę
Małe dziecko
Przedszkolak
Wiek szkolny
Nastolatek
Bliźniaki
Senior
Osoba niepełnosprawna

Kursy i Szkolenia

Miejsce pracy

Ciekawe aktywności z dzieckiem

Dodatkowe świadczenia

Znajomość języków

Opieka zgodna z nurtami

Dodatkowe

Referencje

TAK

Edukacja

Wyższe

kierunek

Pedagogika opiekuńcza z terapią/ Pedagogika specjalna - w trakcie

Płeć

Kobieta

Dostępność

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano
Po południu
Wieczorem
W nocy
Wiadomości