Znajdź to, czego potrzebujesz

Znajdź to, czego potrzebujesz

  /     /   Barbara P.   /  
Ostatnio aktywna 03-01-2021

Witam drodzy rodzice.

Chętnie zaopiekuję się Waszym maleńkim skarbem, niemowlaczkiem, abyście Wy mogli w tym czasie spokojnie pracować.

Nauczę Wasze dziecko zasypiania w łóżeczku, korzystania z nocniczka, samodzielnego jedzenia i posługiwania się sztućcami. Nauczę samodzielności. Wprowadzę w fascynujący świat przyrody. A wszystko to według waszych wskazówek i wymagań. Poza tym będziemy czytać, rysować, lepić, wycinać, bawić się, śmiać, przytulać, śpiewać, tańczyć chodzić dużo na spacery i hasać po placach zabaw.

O mnie:

Jestem uczciwa, obowiązkowa,  słowna, odpowiedzialna, lojalna w stosunku do moich pracodawców, dyskretna, sprawna, silna i energiczna. Jestem cierpliwa i konsekwentna. Nie używam przemocy. Znane jest mi rodzicielstwo bliskości i metoda BLW. Znane są mi zasady udzielania pierwszej pomocy. Jestem pogodna i optymistycznie nastawiona do życia. Nie straszne mi bieganie po placu zabaw, dalekie spacery czy inne zabawy. W domu tańczę z dziećmi, śpiewam lub turlamy się po dywanie. Dużo mówię do dzieci, praktycznie cały czas. Do małych jest to mój monolog a z większymi rozmawiam. Z większymi dużo rysujemy, malujemy, wycinamy, kleimy, lepimy. Dużo dzieci przytulam. Dużo się śmiejemy. Nie używam w pracy z dziećmi telefonu, tabletu i telewizora. Mam ciekawsze pomysły na spędzanie czasu.

Przygotowuję pyszne, zdrowe posiłki dla dzieci i gotuję im smaczne i zdrowe obiadki. Lubię ład i porządek i zachowuję taki  wokół siebie. Po skończonych pracach lub zabawie zawsze doprowadzam przestrzeń wokół do ładu. Uczę też dzieci sprzątania zabawek, pilnowania swoich rzeczy, szanowania swoich rzeczy. 

Doświadczenie:

Pracuję z dziećmi już ponad 15 lat. Posiadam referencje do sprawdzenia. Zaopiekuję się tylko jednym dzieckiem na raz. Mieszkam na Bemowie. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Podejmę współpracę najchętniej na terenie dzielnic: Bemowa, Woli, Bielan., Śródmieścia.  Szukam współpracy długoterminowej, na 2-3 lata. Poszukuję nowej rodziny. Nowego mauszka do zaopiekowania się nim. Będę dla Niego najlepszą, przyszywaną super ciocio-babcią. Pełny etat. Od pon. do piąt. Od 8.00 do 18.00. Max. 9 h dziennie. Proszę o kontakt mailowy przez portal. Zapraszam serdecznie.

Barbara P.
61 lat
Lokalizacja
Warszawa , Bemowo
Zatrudnienie
Pełny etat
Doświadczenie
5 lat i więcej
Stawka
15 - 25 zł
+48 pokaż numer
Napisz do mnie
Z myNanny od 01-01-2021
Ilość dzieci do opieki 1

Poznajmy się bliżej

Doświadczenie pracy z...

Niemowlę
Małe dziecko
Przedszkolak
Wiek szkolny
Nastolatek
Bliźniaki
Senior
Osoba niepełnosprawna

Kursy i Szkolenia

Miejsce pracy

Ciekawe aktywności z dzieckiem

Dodatkowe świadczenia

Znajomość języków

Opieka zgodna z nurtami

Dodatkowe

Referencje

TAK

Edukacja

Średnie

kierunek

Płeć

Kobieta

Dodatkowe kursy

Brak

Dostępność

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano
Po południu
Wieczorem
W nocy
Wiadomości