/     /   Justyna S.   /  
Justyna S. 20 lat Warszawa, Mokotów

Witam. Jestem osobą młodą. Mam 21 lat. Pozytywne nastawieniem do dzieci i życia. Uwielbiam zajmować się dziećmi. Bawić się (bo dzieci uczą sie najszybciej poprzez zabawę) uczyć je nowych słów i patrzeć jak dorastają. Lubie aktywnie spędzać czas z dziecmi. Ustalony plan dnia by uczyc je systematyczności. Bezpieczeństwo dzieci i higiena sa dla mnie priorytetem. 

Zajmowałam się swoim siostrzeńcem przez 2 lata. Mam 3 młodsze siostry. Najmłodsza ma 6 lat. Zawsze pomagałam w opiece nad nimi :) 

Potrafię gotować i mam wykształcenie kulinarne. Przygotowanie obiadów dla dziecka nie będzie dla mnie żadnym problemem.

Obecnie jestem opiekunką 2 dzieci od 6 miesięcy. Chłopca 2 latka i dziewczynki 5 letniej. Poszukuję pracy od lutego 2020. Mam miesięczny okres wypowiedzenia. Moja stawka godzinowa to 25 PLN. Stawka za nadgodziny do ustalenia. Moge poza stałym zajmowaniem sie dzieckiem opiekować sie dziecmi wieczorami czy zostawać na noc jezeli zajdzie potrzeba. Rozumiem ze rodzice powinni miec czas dla siebie. Jestem elastyczna wiec te sprawy do ustalenia. Przestrzegam ustalonych zasad z rodzicami. Bliskie jest mi wychowywanie dzieci w duchu partnerstwa.

Zobacz telefon
Podstawowe dane
Miasto: Warszawa
Wymiar czasu pracy: Pełny etat
Dzielnica: Mokotów
Zwierzęta: Tak
Wynagrodzenie za godzine: 25 zł i więcej
Maksymalna ilość dzieci do opieki: 2 lub więcej
Lata doświadczenia: mniej niż rok
Gotowanie: Tak
Płeć: Kobieta
Prawo jazdy: Tak
Referencje: Nie
Sprzątanie: Tak
Data urodzin: 1999-09-26
Rodzicielstwo bliskości: Tak
Dostępność od: 2020-02-01
Porozumienie bez przemocy: Tak
Kursy: Kurs pierwszej pomocy
Języki obce: