/     /   Tadeusz .   /  
Tadeusz . 58 lat Warszawa, Wola

Szanowni Państwo,

Po pierwsze, jestem osobą niezwykle skrupulatną i odpowiedzialną, ale też komunikatywną oraz kreatywną. W swojej codziennej pracy z najmłodszymi, staram się dbać należycie o harmonijny rozwój dzieci, bez względu na ich grupę wiekową.

Dokładam wszelkich starań do tego, aby prawidłowo przekazywać wartości i zasady etyczne już od wczesnego dzieciństwa. Jestem bardzo zorganizowaną osobą, odznaczającą się opanowaniem, cierpliwością, troskliwością, empatią oraz wysoką kulturą osobistą.

Po drugie, poza dużym zapleczem merytorycznym, posiadam również pokaźny dorobek zawodowy. Opieką nad dziećmi zajmuję się od dłuższego czasu, prowadziłem drużynę zuchów oraz dbałem o rozwój swojego licznego kuzynostwa i dzieci znajomych rodziców w wieku od 10 miesięcy do 11 lat obojga płci. Ukończyłem 280 godzinny kurs na opiekuna w żłobku oraz ukończyłem kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Posiadam podziękowanie za opiekę nad dziećmi jako wolontariusz, charakteryzuję się pasją do opieki i wychowywania najmłodszych.

Po trzecie, jestem osobą która z pełną świadomością wybrała opiekę nad dziećmi jako kierunek swojej kariery. Jest to dziedzina życia w której się realizuję i w której widzę swoją przyszłość. Praca ta daje mi wiele satysfakcji i traktuję ją jako przyjemność a nie przykry obowiązek, a cechy takie jak integralność, dokładność, empatia i zaangażowanie pomagają mi w codziennej pracy.

Z pozdrowieniami, Tadeusz Ługiewicz

ps. posiadam trzy referencje na piśmie w tym jedną od ojca rocznej dziewczynki, którą zajmowałem się przez cztery lata

Zobacz telefon
Podstawowe dane
Miasto: Warszawa
Wymiar czasu pracy: Pełny etat, Pół etatu, dorywczo
Dzielnica: Wola
Zwierzęta: Tak
Wynagrodzenie za godzine: do 15 zł
Maksymalna ilość dzieci do opieki: dowolnie
Lata doświadczenia: 5 lat i więcej
Gotowanie: Nie
Płeć: Mężczyzna
Prawo jazdy: Tak
Referencje: Tak
Sprzątanie: Tak
Data urodzin: 1962-02-26
Rodzicielstwo bliskości: Tak
Dostępność od: 2019-07-01
Porozumienie bez przemocy: Tak
Kursy: Kurs pierwszej pomocy, Kurs opieki nad dzieckiem
Języki obce: Rosyjski, Niemiecki