Znajdź to, czego potrzebujesz

Znajdź to, czego potrzebujesz

  /     /   Aleksandra W.   /  
Ostatnio aktywna 09-03-2023

Witam serdecznie!

Jestem certyfikowanym Animatorem, Facepainterem, Wychowawcą Czasu Wolnego(kolonijnym), Trenerem, odbyłam również kilka warsztatów i szkoleń z prowadzenia zabaw, gier i zajęć kreatywnych.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi, zdobyte w językowo-artystycznym zespole placówek edukacyjnych mieszczących żłobek, przedszkole i szkołę podstawową, oraz dzięki pracy animatora czasu wolnego - warsztaty sportowe, kreatywne i okolicznościowe, gry i zabawy terenowo-integracyjne, kolonie, komunie, wesela, urodziny, festyny, pikniki.

• Preferuję przede wszystkim UŚMIECHNIĘTY (!) zdrowy, aktywnie-kreatywny czas wspólny, świeże powietrze, spacery krajoznawcze, czysty umysł i spokojną atmosferę. Wyluzowane Dziecko, to twórcze Dziecko, nastawienie ma znaczenie i winno być odpowiednio ukierunkowane! 

Oferuję opiekę stałą - codzienną, jak i dorywczą. Pomoc w domowych obowiązkach i ogólny harmonogram działania jest do ustalenia.

Jestem elastyczna, wszystko można omówić i dogadać się dla obopulnej korzyści i fajnej współpracy, zależy mi na szczerości i miłej atmosferze we współpracy.

Pozostaję w stałym kontakcie z opieką "na cito" w przypadku choroby/wyjazdu/nieprzewidzianych okoliczności/nagłej konieczności odbioru Dziecka/itd,itp.

Proponuję również dodatkową usługę malowania twarzy; Rodzina zjechała się niezapowiedzianie z dzieciaczkami? Córka nudzi się w deszczowy weekend z przyjaciółkami? Syn czeka na premierę nowego skina z gry i biega przebrany? Ekipa urodzinowa chce być Psim Patrolem? Malowanie twarzy urozmaici każdy, nawet pozornie kameralny domowy event! 

Aleksandra W.
30 lat
Lokalizacja
Gdańsk , Jasień
Zatrudnienie
Pełny etat,
Pół etatu,
Dorywczo
Doświadczenie
5 lat i więcej
Stawka
25 zł i więcej
Odznaczenia
Kurs Pierwszej Pomocy
+48 pokaż numer
Napisz do mnie
Z myNanny od 09-03-2023
Ilość dzieci do opieki 2 lub więcej

Poznajmy się bliżej

Doświadczenie pracy z...

Niemowlę
Małe dziecko
Przedszkolak
Wiek szkolny
Nastolatek
Bliźniaki
Senior
Osoba niepełnosprawna

Kursy i Szkolenia

Miejsce pracy

Ciekawe aktywności z dzieckiem

Dodatkowe świadczenia

Znajomość języków

Opieka zgodna z nurtami

Dodatkowe

Referencje

TAK

Edukacja

Średnie

kierunek

Płeć

Kobieta

Dodatkowe kursy

•facepainting, •prowadzenie warsztatów kreatywnych •ćwiczenia korekcyjne

Dostępność

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano
Po południu
Wieczorem
W nocy
Wiadomości