Znajdź to, czego potrzebujesz

Znajdź to, czego potrzebujesz

  /     /   Opieka na 1,5 letnią Zoją   /  
Dodano 07-06-2021

Opieka na 1,5 letnią Zoją

Szukam niani dla mojej póltorarocznej córeczki Zoi.

Zależy mi na osobie skontaktowanej ze sobą i swoimi emocjami, empatycznej, potrafiącej wejść w bliskość z dzieckiem, nie bojącej się dziecięcych uczuć (szczególnie złości), nie uciszającej ich, ale potrafiącej dać dziecku czułe wsparcie i ukojenie. 

Inne ważne dla mnie cechy to - poczucie odpowiedzialności, bezpośredność w kontakcie z rodzicem, umiejętności organizacyjne, otwartość na wspólną eksplorację natury ze wszystkim, z czym to się wiąże - brudne kolana, pozwolenie dziecku na poznawanie świata własnymi rączkami (ziemia, kamienie, trawa, woda). Obok osiedla jest las, łąki, mała ptaszarnia, osiedlowy plac zabaw, przy bloku piaskownica - wszędzie tam Zoja czuje się jak u siebie. Mamy także przystosowany do dziecięcych zabaw balkon z mini piaskownicą i możliwością swobodnej zabawy bez presji, że "coś się pobrudzi".

Chciałabym, aby niania podawała Zoi posiłki, podgrzała obiad, uspała na przedpołudniową drzemkę. W czasie, gdy Zoja śpi, po spokojnym zaspokojeniu swoich potrzeb, jeśli starczy czasu, chciałabym, aby wykonała drobne prace domowe, tzw. szybki lifting - włożyła naczynia do zmywarki, poskładała pranie, przetarła blat kuchenny i stół w jadalni, sprzątnęła zabawki. 

 

Teraz kilka słów o Zoi - Zoja to bardzo relacyjna osoba, kocha ludzi, których czuje, którzy potrafią wejść w kontakt z nią i stać się prawdziwym towarzyszem zabawy. W TOP 3 Zojki jest: grzebanie w piasku, czytanie książeczek i gilgotki. Zoja lubi sama eksplorować teren, mając przy boku czułego opiekuna. Lubi gadać, otwierać szafki w kuchni i gotować wymyślone obiady. Zoja chodzi, coraz stabilniej stawia kroki. Szczerze? Tak naprawdę każdą chwilę spędziłaby na dworze. Kocha wolność, powietrze, ptaki, kotki, pieski, dzieci, kwiaty, ślimaki, śmiech i dobre jedzenie :).

 

 

Magdalena K.
Ząbki,
Ilość dzieci
1
Zatrudnienie
Pełny etat, Pół etatu
Wiek dziecka
Małe dziecko
Stawka
25 zł i więcej
Zgłoś się

Podstawowe preferencje

Płeć
Kobieta
Doświadczenie
1 - 3 lata
Wiek
15 - 80 lat
Referencje
Tak
Języki
Polski
Nanny Sharing
Nie

Wymagana Dostępność

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rano
Po południu
Wieczorem
W nocy

Mile widziane...

Doświadczenie pracy z...

Niemowlę
Małe dziecko
Przedszkolak
Wiek szkolny
Nastolatek
Bliźniaki
Senior
Osoba niepełnosprawna

Kursy i Szkolenia

Miejsce pracy

Ciekawe aktywności z dzieckiem

Dodatkowe świadczenia

Znajomość języków

Opieka zgodna z nurtami

Dodatkowe

Edukacja

Brak wskazania

kierunek

Wiadomości