Znajdź to, czego potrzebujesz

Znajdź to, czego potrzebujesz

Jaka jest wizja i misja MyNanny?

Wizja i misja MyNanny to zobaczyć Szczęśliwe Dziecko, Spokojnych Rodziców i Spełnione Nianie. Portal My Nanny powstał w trosce o Dzieci. Z myślą o Rodzicach. W poszanowaniu pracy Niań. Założony przez dwie mamy, które bardzo dobrze zdają sobie sprawę, że Idealnie dobrana Niania dla Dzieci to Wielki Skarb.

  1. Stawiamy na wzajemny szacunek – kojarzymy tylko osoby, które szanują drugiego człowieka. I na tym opieramy wszystkie dalsze działania. Dokładamy wszelkich starań, by zarówno Nianie, jak i Rodziny nastawione były na dialog, zrozumienie i harmonię. Wierzymy, że w takich warunkach nasze dzieci będą się czuły najlepiej. 
  2. Podnosimy kompetencje Niań – szkolenia bezpłatne, płatne, kursy, webinary, podcasty, duża dawka fachowej wiedzy 
  3. Wspieramy Rodziców – Pomagamy Rodzicom znaleźć Idealną Nianię, dopasowaną do ich Rodziny
Czy My Nanny to Portal czy Agencja?

MyNanny to Portal i Agencja w jednym. 

Zapraszamy Nianie do tworzenia swojego Profilu, a Rodziców do zamieszczania Ofert Pracy. 

Dla Rodzin, które decydują się z naszą pomocą znaleźć Nianię oferujemy Pakiet VIP, w którym to my przeprowadzamy selekcję i przedstawiamy wybrane kandydatki.

Poszukiwania Niani można prowadzić samodzielnie – niespiesznie. Dla Rodzin bardziej wymagających pełnimy rolę Agencji i oferujemy pakiet VIP, w którym to my zajmiemy się rekrutacją Idealnej Niani. Jest jednak jeden warunek – szukamy tylko dobrych Niań dla naszych Rodzin, a także dobrych Rodzin dla naszych Niań. Naszą wizją i misją jest wzajemny szacunek. Dokładamy wszelkich starań, by zarowno Nianie, jak i Rodziny nastawione były na dialog, zrozumienie i harmonię.Wierzymy, że w takich warunkach nasze dzieci będą się czuły najlepiej. 

Jak działa Portal MyNanny?

www.MyNanny.pl jest serwisem łączącym Rodziców i Nianie. Na naszej stronie Rodzice po zarejestrowaniu / zalogowaniu się mogą zamieszczać ogłoszenia o poszukiwaniu Niani i przeglądać profile Niań. Nianie natomiast mogą utworzyć profil rejestrując / logując się jako Niania, dzięki czemu może przeglądać ogłoszenia zamieszczone przez Rodziców i reagować na nie. Niania rejestrując się zgadza się na to, by zalogowani Rodzice mogli przeglądać jej profil, a Rodzice Premium mogli kontaktować się z nią telefonicznie lub za pośrednictwem wewnętrznego komunikatora na stronie.

Jak działa Agencja MyNanny?

Dla Rodzin bardziej wymagających pełnimy rolę Agencji i oferujemy pakiet VIP, w którym to my zajmiemy się rekrutacją Idealnej Niani – przeprowadzamy selekcję i przedstawiamy wybrane kandydatki. Jest jednak jeden warunek – szukamy tylko dobrych Niań dla naszych Rodzin, a także dobrych Rodzin dla naszych Niań. Naszą wizją i misją jest wzajemny szacunek. Dokładamy wszelkich starań, by zarowno Nianie, jak i Rodziny nastawione były na dialog, zrozumienie i harmonię.Wierzymy, że w takich warunkach nasze dzieci będą się czuły najlepiej.

Jak zapisać się na Newsletter My Nanny?

Aby mieć pewność, że jesteś zapisany do Newslettera, wejdź w Mój Profil, następnie kliknij na “Edytuj dane” przejdź przez wszystkie pola by dojść do ostatniej strony. Na samym dole jest pole umożliwiające zapisanie się do Newslettera, upewnij się, że to pole jest zaznaczone. Następnie zapisz zmiany.

Jeśli upewnisz się, że jesteś zapisana do Newslettera, a wciąż nie otrzymujesz emaili, powiadomień lub wiadomości od My Nanny, to sprawdź folder spam.

Dlaczego warto zapisać się na Newsletter MyNanny?

Zgoda na Newsletter to zgoda na kontakt, a to oznacza, że możemy skontaktować się z Tobą, aby zaproponować Ci pracę. Bez tego, nie będziemy mogli wykonać do Ciebie telefonu. Dzieje się to wtedy, kiedy szukamy Niani dla Rodzin VIP – jako Agencja zawsze zaczynamy od przeszukania naszego serwisu i aby skontaktować się z Nianią potrzebna jest nam jej zgoda. 

Ponadto, Newsletter służyć nam będzie na przekazywanie informacji o darmowych szkoleniach, szkoleniach płatnych i promocjach.  Misja MyNanny jest podnoszenie kwalifikacji Niań, więc dokładamy starań, by umożliwić to naszym Użytkownikom. Zaznacz swoja zgode i bądź z nami na bieżąco!

Jak mogę się wypisać z Newslettera?

Możesz anulować subskrypcję do Newslettera w każdej chwili w swoim panelu kontrolnym lub za pośrednictwem odpowiedniego linku w dowolnym emailu otrzymanym od My Nanny.

Czy rejestracja na Portalu MyNanny jest bezpłatna?

Oczywiście! – Rejestracja na www.MyNanny.pl jest bezpłatna dla osób rejestrujących się jako Niania i jako Rodzic. Zalogowana Niania może bezpłatnie stworzyć swoją wizytówkę (profil), a zalogowany Rodzic może stworzyć swój profil i dodać ofertę pracy. Zarówno Niania, jak i Rodzice mogą przeglądać Profile Niań i Oferty Pracy bezpłatnie. Jeśli Rodzic chciałby nawiązać kontakt z Nianią lub odczytać od niej wiadomość, będzie musiał zapłacić za wersję Premium –  59,99 zł miesięcznie. Opłata ta jest w formie subskrypcji i jest odnawialna automatycznie co miesiąc.

Moje hasło nie działa. Jak uzyskać nowe hasło?

Po błędnie podanym haśle w “Zaloguj się”, pojawi się opcja “ Nie pamiętasz hasła”. Proszę na nią kliknąć i wpisać swój e-mail i kliknąć na “zdobądź nowe hasło”. Na podany adres emailowy zostanie wysłany e-mail z linkiem, na który należy kliknąć. Na stronie, która się otworzy należy osobiście ustawić swoje nowe hasło.

Jak zmienić hasło?

My Nanny nie ma dostępu do danych zabezpieczonych jak hasła użytkowników, zatem zmiana hasła jest możliwa tylko poprzez przycisk “ Nie pamiętasz hasła?”. Należy wylogować się i podjąć próbę zalogowania się ponownie. Tu po błędnym wpisaniu hasła pojawi się nowe okienko z pytaniem “ Nie pamiętasz hasła?” proszę kliknąć na to pytanie i w okienku wpisać swój adres email. Na podany adres emailowy zostanie wysłany e-mail z linkiem, na który należy kliknąć. Na stronie, która się otworzy należy osobiście ustawić swoje nowe hasło.

Jak usunąć konto?

Każdy użytkownik może samodzielnie w każdej chwili usunąć swoje konto z portalu www.MyNanny.pl.  Aby to uczynić należy zalogować się, następnie kliknąć na swój profil. W profilu Użytkownik ma dwie opcje. Pierwsza to “Edytuj dane” do wprowadzenia zmian na koncie. Druga opcja to Przycisk “Usuń konto”. Po wybraniu “Usuń konto” pojawi się okienko z pytaniem “Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?” Jeśli będziesz zdecydowany usunąć konto wybierz “Tak”.

Jak edytować swoje dane?

Każdy Użytkownik może w każdej chwili edytować swoje dane. Aby to uczynić, należy się zalogować, a następnie kliknąć na “Mój profil” (rozwijane menu pod adresem email w prawym górnym rogu).  W profilu Użytkownika należy kliknąć na “Edytuj dane” i tam wprowadzić zmiany na koncie.

Czy ulica zamieszkania i kod pocztowy będą widoczne w moim profilu?

Absolutnie nie. Są one wykorzystywane tylko i wyłącznie, by pokazać mniej więcej miejsce zamieszkania – ma ułatwić wyszukiwanie Niani oraz Oferty Pracy w lokalizacji, która jest dla Państwa atrakcyjna. Dane te nie są absolutnie wyświetlane i dostępne publicznie. Jedynie wyświetlana jest miejscowość i dzielnica (jeśli będzie podana)

W jaki sposób działa wyszukiwarka?

Wpisz w wyszukiwarkę miasto, dzielnicę lub kod pocztowy.  Wyszukiwarka pomoże Ci od razu wyświetlić Nianie i Oferty Pracy w ramach miasta, dzielnicy lub kodu pocztowego. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś miasto, dzielnicę lub kod pocztowy. Błędnie wpisane nazwy nie wygenerują wyników.

W jaki sposób mogę dodać Profil Niani lub Ofertę Pracy do Ulubionych?

Aby tego dokonać musisz się zalogować. Jeśli dany profil Nini lub Oferta Pracy jest interesująca i chcemy ją przenieść do Ulubionych, należy kliknąć na serduszko znajdujące się zarówno na liście Niań, jak i w samych profilu Niani, a także na liście Ofert Pracy, jak i w jej szczegółach. Po klikniecie serduszko wybarwi sie na kolor różówy i będzie to jednoznaczne z prawidłowym dodaniem Niani lub Oferty Pracy do Ulubionych.

W jaki sposób obejrzeć Ulubione Nianie?

Każdy zalogowany Rodzic może w każdej chwili wrócić do profilu Niani w zakładce “Ulubione Nianie”. W tym celu należy się zalogować, a następnie kliknąć na “Mój profil” (rozwijane menu pod adresem email w prawym górnym rogu).  W profilu Użytkownika należy kliknąć na “Edytuj dane” i tam będzie zakładka “Ulubione Nianie”

W jaki sposób mogę znaleźć Nianię w Portalu?

Rodzic może przeglądać profile Niań wchodząc w zakładkę “Znajdź Nianię” lub “Jestem Rodzicem”. Znaleźć Nianię można za pomocą wyszukiwarki i filtrów na naszej stronie. Wystarczy wybrać odpowiadające kryteria, jak Miasto, Dzielnica, i wiele innych, by w rezultacie otrzymać pasujące profilem Nianie. Zachęcamy do używania naszej mapy, na której pokazane jest orientacyjna lokalizacja Niani. Nianię można wtedy wybrać bezpośrednio używając mapy. Aby móc skontaktować się Nianią, Rodzic powinien posiadać profil Premium.

Jak działa wewnętrzny system komunikacji ?

Wewnętrzny system komunikacji pozwala na wysyłanie wiadomości pomiędzy Rodzicami i Nianią. Rodzice mogą się kontaktować z Nianią klikając na przycisk “Napisz do mnie” w profilu Niani. Niania może także napisać do Rodzica w odpowiedzi na Ofertę Pracy – aby odczytać wiadomość od Niani należy kliknąć na Wiadomości (dół ekranu). Aby zagwarantować, że otrzymana wiadomość zostanie odczytana, MyNanny wysyła także notyfikację na adres email. Panel wiadomości pozwoli także odpowiedzieć na wiadomośc od Niani.

Czy serwis MyNanny pomaga w zawieraniu umów między Nianią, a Rodziną?

Serwis www.MyNanny.pl jest serwisem pomagającym połączyć się Nianiom i Rodzinom. Serwis nie pośredniczy w zawieraniu umów i nie uczestniczy w negocjowaniu warunków zatrudnienia. Dla użytkowników serwisu utworzyliśmy stronę z Artykułami, na której zamieszczać będziemy wskazówki i podpowiedzi. Natomiast Rodzinom, które wykupiły Pakiet VIP świadczymy wsparcie w przygotowaniu formalności na życzenie

Oferta VIP - dlaczego warto nam zlecić poszukiwania Niani?

Każda Rodzina jest inna, ma inne potrzeby. Nianie też są różne i nie każda Idealna Niania będzie pasować do każdej Rodziny. Nasza rolą jest poznanie Rodziny, jej potrzeb, by móc przedstawić kandydatki na Nianię, które jak najbliżej będą spełniać oczekiwania Rodziny. Z nami nie ma rozczarowań. Dobre dopasowanie Niani do oczekiwań Rodziny to nasz cel nadrzędny

W jaki sposób wybieramy Kandydatki na Nianie dla Rodziców VIP?

Z każdą Nianią, którą Państwu przedstawiamy organizujemy spotkanie, podczas którego poznajemy kandydatkę, wnikliwie ją słuchamy, pytamy o doświadczenie, referencje. Pytamy o to jaką jest osobą, co lubi, a co lubi mniej w opiece nad dzieckiem. Czego jest w stanie się podjąć, a czego na pewno nie. Dzięki długiemu spotkaniu dowiadujemy się o Niani bardzo dużo  i jesteśmy w stanie lepiej dopasować osobę do Państwa oczekiwań. Każdą Nianię weryfikujemy i dzwonimy do poprzednich pracodawców, aby usłyszeć ich opinie i doświadczenia.

Oferta VIP - czy po wybraniu Niani kończy się współpraca z MyNanny?

Po wybraniu Niani, oferujemy 2 miesięczny mentoring pomagający w pozytywnych relacjach pomiędzy stronami

Oferta VIP - czy można zmienić Nianię?

Tak. Jeśli w ciagu 2 miesięcy dojdziecie Państwo do wniosku, że współpraca z Nianią się nie układa, pomożemy znaleźć inną Nianię w ramach tej samej opłaty

Czy w Bazie Niań znajdę Nianię Anglojęzyczną?

W naszej bazie znajduję się wiele Niań, każda z nich ma indywidualny profil. Nianie tworząc u nas profil odpowiadają na pytanie o znajomość języków, zaznaczając odpowiednio.

Po co mi konto Premium?

Konto Premium pozwala na aktywne poszukiwania Niani. Oznacza to, że Rodzice nie tylko mogą zobaczyć pełny profil Niani, ale także mogą się z nią skontaktować i odpowiedzieć na jej wiadomość.

Jak otrzymać konto Premium?

Rodzic może w każdej chwili wykupić opcję Premium na swoim koncie. Wystarczy nacisnąć przycisk “Przejdź do wersji PREMIUM” w “Moim Profilu” i potwierdzić klikając na “Zmień konto na PREMIUM”.

W jaki sposób anulować swoje konto Premium?

Aby Anulować subskrypcję należy wejść w “Mój Profil” i nacisnąć przycisk “Anuluj konto PREMIUM”. Możliwości konta Premium zostaną do końca opłaconego okresu – przez ten czas można swobodnie rozmawiać z Nianiami. W przypadku problemów z usunięciem konta Premium, prosimy o kontakt na kontakt@mynanny.pl

Co mogę zrobić, aby uatrakcyjnić swój profil?

Zachęcamy do uzupełnienia Profilu – nasz kwestionariusz jest dość długi i szczegółowy, ale to wszystko ma na celu dać Państwu możliwość szerszego zaprezentowania się. Rodzice pragną wiedzieć na temat potencjalnej kandydatki na Nianię możliwie jak najwięcej. Warto dodać zdjęcie oraz nagrać krótki filmik. Małe są szanse, że Rodzice skontaktują się z Nianią bez zdjęcia. Film także wiele o nas mówi, uatrakcyjni profil i zwiększy szanse na znalezienie pracy. Nasz Portal został wzbogacony o mapę. Zachęcamy do podawania przy rejestracji kodu pocztowego i ulicy, bo wtedy lokalizacja zostanie dodana na mapie. Z poziomu mapy także można bezpośrednio wejść do Profilu Niani – mamy wtedy gwarancję, że jeśli Rodzic będzie chciał w ten sposób korzystać z Portalu, to na pewno Państwa nie ominie. Pamiętajmy o trofeach wyświetlanych w Profilu – warto zdobyć je wszystkie

Czy poza stworzeniem swojego profilu mogę coś więcej?

Oczywiście! Zachęcamy do śledzenia Ofert Pracy – pod zakładka “Oferty Pracy”. 

Jeśli dana Oferta Pracy jest dla Państwa atrakcyjna zachęcamy do dodania jej do ulubionych, aby o niej nie zapomnieć. Warto także napisać do Rodzica wiadomosc, aby umówić się na spotkanie, czy pokazać zainteresowanie Ofertą Pracy.  Aby otworzyć okno wiadomości należy kliknąć na przycisk “Zgłoś się”.

Jak działa wewnętrzny system komunikacji?

Wewnętrzny system komunikacji pozwala na wysyłanie wiadomości pomiędzy Rodzicami i Nianią. Po stworzeniu profilu Niani, Rodzice mogą się kontaktować z Nianią. Aby odczytać wiadomość należy kliknąć na Wiadomości (dół ekranu). Aby zagwarantować, że otrzymana wiadomość zostanie odczytana, MyNanny wysyła także notyfikację na adres email. Panel wiadomości pozwoli także odpowiedzieć na wiadomośc od Rodzica. Wiadomości można też pisać bezpośrednio do Rodziców w odpowiedzi na Ofertę Pracy klikając na przycisk “Zgłoś się”

Czy serwis MyNanny pomaga w zawieraniu umów między Nianią, a Rodziną?

Serwis www.MyNanny.pl jest serwisem pomagającym połączyć się Nianiom i Rodzinom. Serwis nie pośredniczy w zawieraniu umów i nie uczestniczy w negocjowaniu warunków zatrudnienia. Dla użytkowników serwisu utworzyliśmy stronę z Artykułami, na której zamieszczać będziemy wskazówki i podpowiedzi. Jeśli Rodzice i Niania znajdą się samodzielnie za pomocą naszego Portalu i dojdzie do podpisania umowy, MyNanny nie pobiera żadnych opłat z tego tytułu ani od Rodziców, ani od Niani.

Do I need to take all the courses?

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt.

What type of knowledge is necessary?

Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui. Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget condimentum.

Can I just enroll in a single course?

Nam eget dui. Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien.

Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania skontaktuj się z nami!

Wiadomości