Image Alt

FAQ

1. What is www.MyNanny.pl?

Portal www.MyNanny.pl jest serwisem łączącym Rodziców i Nianie. Na naszej stronie Rodzice po zarejestrowaniu/ zalogowaniu się mogą zamieszczać ogłoszenia o poszukiwaniu Niani i przeglądać profile Niań wraz z pełnymi danymi kontaktowymi (telefon i Email). Nianie natomiast mogą utworzyć profil rejestrując/ logując się jako Niania, dzięki czemu może przeglądać ogłoszenia zamieszczone przez Rodziców z pełnymi danymi kontaktowymi do Rodzica. Niania rejestrując się zgadza się na to by zalogowani rodzice mogli przeglądać jej profil i bezpośrednio kontaktować się. Dodatkowo serwis www.MyNanny.pl zawiera podstrony: Wydarzenia/ Szkolenia/ Artykuły/ Usługi mobilne/ Polskie Marki. Wszystko z myślą o Rodzicach i Naniach.

2. Is Sign up at www.MyNanny.pl is free?

Rejestracja na www.MyNanny.pl jest bezpłatna dla osób rejestrujących się jako Niania. Rejestracja w serwisie jako Rodzic jest płatna i kosztuje 49,99zł. Opłata ta umożliwia Rodzicom przeglądanie profili Niań wraz z pełnymi danymi kontaktowymi, oraz zamieszczania ogłoszeń. Opłata ta jest jednorazowa i zezwala na miesięczny dostęp PREMIUM.

3. Will I find an English speaking Nanny at www.MyNanny.pl

W naszej bazie znajduję się wiele Niań, każda z nich ma indywidualny profil. Nianie tworząc u nas profil odpowiadają na pytanie o znajomość języków obcych, zaznaczając znane języki.

4. Czy serwis www.MyNanny.pl pomaga w zawieraniu umów pomiędzy Nianią, a Rodziną ?

Serwis www.MyNanny.pl jest serwisem pomagającym połączyć się Nianiom i Rodzinom. Serwis nie pośredniczy w zawieraniu umów i nie uczestniczy w negocjowaniu warunków zatrudnienia. Dla użytkowników serwisu utworzyliśmy stronę z Artykułami, na której zamieszczać będziemy wskazówki i podpowiedzi.